Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Vinica
 • Gostivar
 • Stip
 • Kavadarci
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation - sand, gravel, earthen materials & concrete
 • Construction machinery
 • Sand & gravel dealers
 • Transportation services
 • Construction materials & supplies
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
 • Construction Companies
 • Building & Construction - Machinery & Equipment
 • Excavating & Ditching Equipment
 • Contractors - Roads & Highways
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Trucks & Commercial Vechiles - Transportation
 • Concrete Products
 • Channels & Channel Digging (Irrigation Ditch Contractors)
 • Architectural Services
 • Asphalt Laying (Paving Contractors)
 • Construction Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Transportation - sand, gravel, earthen materials & concrete

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Ecoline Amh


 • Address : s.Shipkovica
 • Place: Tetovo

ПРЕЦИЗНОСТ. ПОСВЕТЕНОСТ. ПЕРФЕКЦИЈА. Нискоградба според сите стандарди за квалитет

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685437214_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Meli Trans


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansa


 • Address : s.Miravci
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7964 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aradiko kop


 • Address : ul.4, s.Rzhanichino br.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Da-Do Kop/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fiko servis


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradba Promet


 • Address : 8-mi Septemvri 7
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

GRADBA PROMET deals with high and civil engineering: - Residential buildings - Industrial buildings - Utility and hydro facilities - Construction of roads and highways

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663225439_14.jpeg?t=true&w=300&h=300

Iskop


 • Address : Plachkovichki Odred 47
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jeton Logistik


 • Address : Pozharevachka 59
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jovanov trans/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kemo-Trans


 • Address : s.Negotino
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 192 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel