Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Scaffolding - retail, rental & hire
 • Construction companies
 • Construction equipment
 • Construction materials & supplies
 • Hand & power tools
 • Heating Appliances
 • Grinding Tools, Drills & Reamers
 • Tools
 • Stucco, Exterior Coating & Facades Contractors
 • Ironmongery Wholesalers
 • Plastering
 • Plastering Contractors
 • Construction Insulation Materials
 • Garden Tools Equipment & Machinery
 • Electric Tools
 • Insulation Materials Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Scaffolding - retail, rental & hire по градови

Gostivar Kumanovo Ohrid Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Scaffolding - retail, rental & hire

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Ju-sm


 • Address : s.Zherovjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7397 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

JU-SM is a company that offers effective and efficient realization of services, that is, complete work services, both in our country and in the surrounding countries.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1398854461_13.png?t=true&w=300&h=300
ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

Baukit


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 18:00

Baukit is a company whose main activity is trade in construction tools, scales, scaffolding and other accompanying assortment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603364065_67.png?t=true&w=300&h=300

Eco VS Bilding


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imbe


 • Address : Drenovec, s.Poroj 24
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mehmedi + Bol Skele


 • Address : Avtopat Tetovo-Gostivar
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Acustik design


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

Акустик Дизајн Дооел е компанија за продажба на градежни материјали за широка потрошувачка

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696577579_89.jpg?t=true&w=300&h=300

Alpos - STO


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 172
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baukom


 • Address : ul.10, s.Kadino 161
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erko em/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Isufi metal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karavas


 • Address : Titogradska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LATO Gerustbau


 • Address : Ilindenska 185
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7401 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna skele


 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnometal


 • Address : Ante Hadzhimitkov 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Noce


 • Address : Ljubljanska 6/100
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

Нашата компанија се занимава со услуги низ цела Македонија, со автодигалки и виљушкари, дигање, транспорт и ракување со секаков вид на товар. Се занимаваме професионално и со изнјамување на монтажно скеле и самоодни подвижни платформи и вршиме посебни изведби во областа на нискоградба.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613400325_1.jpg?t=true&w=300&h=300

Sermnova 2


 • Address : Goce Delchev b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skelar


 • Address : ul.4, Novo Selo, Gjorche Petrov 78
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 137 | | | веќе видена

Во изминативе неколку години беше постигнат натамошен значаен напредок во зајакнување на финансискиот сектор. Беше донесен Закон за финансиска стабилност со ...
сите 48 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 26 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 66 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Комерцијална банка е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ – е добра вест. Но, кога ќе се ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel