Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Building & construction - machinery & equipment
 • Construction machinery
 • Construction machinery - spare parts
 • Excavating & ditching equipment
 • Contractors - roads & highways
 • Construction Companies
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Electricity Generators
 • Compressors - Retail & Distribution (Air & Gas Compressor Dealers)
 • Motor Oil - Retail
 • Forklift & Industrial Trucks Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Building & construction - machinery & equipment in Skopje

Avtotehna


 • Address : Dame Gruev 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Luchi Mashineria


 • Address : ul.20 br.32-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzimi sped


 • Address : s.Krusopek
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fimako


 • Address : bul.Jane Sandanski 7/16, TC Tri Biseri
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

FIMAKO is a company that deals with trading of new and used machinery for construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589356959_98.png?t=true&w=300&h=300

Kja-Ni kompani


 • Address : Hristo Tatarcev 47-d (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mashinozavar


 • Address : Hristo Tatarcev 11 23 (Sava Kovacevic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega tehnika


 • Address : Hristo Tatarcev 47-z lok.6(Sava Kovacevik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

OSD/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnokomrec


 • Address : bul.8-mi Septemvri 42, p.fah 184 (Oktomvriska Revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tei Mk


 • Address : bul.8-mi Septemvri 26 (Oktomvriska Revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 72 | | | веќе видена

Финансирање на енергетска ефикасност и програма за споделување на ризик со Шпаркасе банка Македонија АД Скопје €5 милиони од ГЕФФ ( GEFF ) кредитите за ...
сите 26 | | | веќе видена

Народната банка ја укина одлуката за привремено ограничување на распределбата и исплатата на дивиденда на акционерите на банките. Одлуката е укината денеска на ...
сите 24 | | | веќе видена

Околу половина милион работници вработени во 39.000 компании во Хрватска веќе добија награда за работните резултати оваа година, секој просечно по околу 2.400 ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel