Ditas


 • Address : bul.V.S.Bato 25-4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Location: Ново Лисиче


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Alfa import


  • Address : Istochna Industriska zona b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7857 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Alpha Import is a company whose main business is import, sale and distribution of wholesale high quality building materials.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

  Pofix


  • Address : Dereboj b.b., p.fah 39
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7822 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 14:00

  PO FIX is a modern factory which produces high-quality materials in the construction sector.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300

  Usjepor


  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 94
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км

  Усјепор е фабрика за производство на стиропор што се наоѓа во склоп на Цементарница Усје. Усјепор произведува стиропор од 1994година. Усјепор е прв производител на стиропор во Р.Македонија, и еден меѓу првите производители на изолациски материјали од експандиран полистирен на балаканот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617876912_27.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekAirconditionedDelivery

  Metalterm


  • Address : Fjodor 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7847 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:30 to 12:30

  The company METALTERM is founded in 1999. The core business of our company is import and trade with materials for plumbing, heating, reinforcement for plumbing and heating, industrial installations, bathroom equipment, mineral wool, as well as a large assortment of stainless steel materials.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Управата за јавни приходи информира дека прилагодената верзија на апликацијата МојДДВ, од денес е достапна и на Гугл плејстор (Google playstore). Корисниците ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Време зa читање: 8 минути фото: Дарко Попов Д-р Маја Стевкова Штериева , МБА Банките се претпазливи во однос на зголемувањето на каматните стапки имајќи ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Најбогатиот човек во светот, извршниот директор на Тесла, Илон Маск продаде уште 7.92 милиони од неговите акции во компанијата, што вреди околу 6,88 милијарди ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel