Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Shën Nikollë
 • Tetovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Ohër
 • Koçanë
 • Berovë
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Pehçevë
 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ferma
 • Bagëti - përkujdesje dhe tregëti
 • Shpendtari - tregti dhe shpërndarje
 • Vezë - prodhues
 • Qumësht dhe produkte qumështi
 • Shpendtari - Pajisje Dhe Ushqim
 • Vezë - Tregti
 • Mish Dhe Produkte Mishi
 • Kultura Të Drithrave - Kultivues
 • Bujqësi - Produkte Bujqësore - Tregti
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Qumështore
 • Ushqim Për Kafshë - Fabrika Dhe Mullinj
 • Therrtore
 • Ushqim Për Kafshë - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ferma

Arber Farm/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Donleo Galjop


 • Adresa: F.Pallçisht i poshtëm
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompanija Anchovi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veni Kom


 • Adresa: F.Çellopek 101
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vezë Sharri-LeckerLecker ги практикува современите германски рецепти, во комбинација со традиционалните рецепти од земјава, овозможуваат висок квалитет и деликатесни продукти од пилешко и говедско месо.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415789472_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Agria Farma e Derrave


 • Adresa: f.Çiçevo Gradsko
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7485 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Dani komerc


 • Adresa: Marshal Tito 21
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro hionija


 • Adresa: Brigada e 11-tл Maqedonase 17
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro mochur


 • Adresa: f.Creshnevo
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7437 км

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro xvon milk


 • Adresa: Rilindja Maqedonase 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroekologija


 • Adresa: Brigada e 14-të 105
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansi komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besisten


 • Adresa: Tosho Arsov 67
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beton stoun


 • Adresa: Janko Glligorov 2-a
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7468 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bo-di komerc/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boki Ter


 • Adresa: f.Umlena p.n.
 • Vendi: Pehçevë

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Da-Na Farma e Derrave


 • Adresa: D-r Pance Vaskov 6
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dacko i Cacko


 • Adresa: rr.12, f.Bardhovcë 28
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Farm AlpinaKategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko hermanaKategoritë:

ferma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 125 | | | веќе видена

„Триесет годишното партнерство со Светска банка, се одбележува во време кога Северна Македонија започнува нов процес, а тоа е Националната развојна стратегија ...
сите 80 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

ЕСМ планира да го ревитализира Блокот 1 од РЕК Битола за да работи најмалку до 2025 година кога треба да биде затворен. Но, сè уште не одлучила дали оваа ...
сите 24 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj