Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Тетово
 • Струга
 • Велес
 • Струмица
 • Штип
 • Кочани
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Виница
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери


Унион


 • Адреса: Санде Штерјоски б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан ин-Ј


 • Адреса: Невена Стојкова 17
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фејдлаб


 • Адреса: Балканска 16
 • Место: Струмица

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фигаро-Фа


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 7 лок.18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00 • Нед од 11:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фис Арт


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 64-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флорим


 • Адреса: Маршал Тито 16
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаир десинг


 • Адреса: Благој Ѓорев 137/2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:30
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:30

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хеадс Уп


 • Адреса: Маршал Тито 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хигиена


 • Адреса: Крушевска 26
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цоби


 • Адреса: Павел Шатев 5
 • Место: Пробиштип
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цуфи


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 119
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чегре


 • Адреса: Октомвриска б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чоки


 • Адреса: Кирил и Методиј 24-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7435 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чумко


 • Адреса: Васко Карангелески 90
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:30 • Сре , Саб од 09:00 до 20:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џони


 • Адреса: Борис Крагер 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 12-16 ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шанел


 • Адреса: Васил Ѓоргов 29
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеки


 • Адреса: Ванчо Прке б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шекспир


 • Адреса: Блаже Крстечанец 3
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 11:00 до 20:00 • Саб од 11:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 15:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шен


 • Адреса: бул.В.С.Бато 5 лок.2 лам.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шерко


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7438 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 128 | | | веќе видена

Според истражувањето спроведено од Upwork минатата година, бројот на хонорарци во САД минатата година достигна највисоко ниво на сите времиња, скокајќи од 60 ...
сите 17 | | | веќе видена

Ова случување се одржува четврти пат по ред Доаѓа голем настан во светот на криптовалутите, а тоа е халвинг. Овој технички настан се случува на секои четири ...
сите 7 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 18 | | | веќе видена

Добрата вест што ја носат статистичките податоци од Народната банка е дека во првите два месеци од оваа година паѓа просечната каматна стапка на новоодобрените ...
сите 24 | | | веќе видена

Иако звучи невозможно, постои работа која нуди 13-та и 14-та плата, на кои сигурно не би помислиле. Станува збор за работа во перална во Австрија, чии ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи