Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Велес

Вардар


 • Адреса: Илинденска 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар


 • Адреса: Нада Бутникошарева 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дарки


 • Адреса: Благој Ѓорев 74
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:30
 • Пауза: Пон - Саб од 12:30 до 16:30

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јаневски


 • Адреса: Максим Горки 10-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кул


 • Адреса: Благој Ѓорев 93
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидер


 • Адреса: Благој Ѓорев 97
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики младост


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 2-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Никола


 • Адреса: 11-ти Октомври 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:30

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сајмон-П


 • Адреса: Димитар Влахов 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 16:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таме-Дер


 • Адреса: Илинденска 27
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Танчев


 • Адреса: 11-ти Октомври 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тони-Т-09


 • Адреса: Методија Андонов (Енгелсова) 4-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаир десинг


 • Адреса: Благој Ѓорев 137/2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:30
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:30

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Разгледувајќи ги барањата од членовите и тековните економски движења во земјата и во секторот, управниот одбор на Институтот на сметководители и овластени ...
сите 8 | | | веќе видена

Извршниот директор на најголемата американска банка, „ЏП Морган Чејс“, Џејми Дајмон, ги продаде акциите на банката во вредност од 150 милиони долари, се вели ...
сите 58 | | | веќе видена

Народната банка активно работи на постојано унапредување на статистичката функција и на целокупната инфраструктура потребна за истражувачка активност и за ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи