Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Охрид

Е&Р


 • Адреса: Св.Климент Охридски 144
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Илче


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 208
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 15:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шерко


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шогун


 • Адреса: Гоце Делчев 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 24 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 69 | | | веќе видена

На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
сите 31 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи