Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Бербер


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 28
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 19:00 • Саб од 08:30 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербер Игор


 • Адреса: Лазо Попоски 9
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00 • Саб - Нед од 09:30 до 15:30

Пауза 13:00-17:00 часот

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бис


 • Адреса: Кораб 24
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валентина


 • Адреса: Самоилова б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Влатко


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 65
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Во стил


 • Адреса: Самоилова 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00 • Саб - Нед од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горан


 • Адреса: Маршал Тито, с.Кривогаштани б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7460 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоран


 • Адреса: Благоја Цанески-Челото б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 19:00 • Сре , Саб од 09:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 16:00

Пауза 13:00-16:00 часот

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ив-Ви


 • Адреса: Херој Карпош 12-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 15:00
 • Пауза: Пон , Вто , Чет - Пет од 13:00 до 17:00

Пауза 13:00-17:00 часот

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ице


 • Адреса: Борка Талески 83
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 16:00

Пауза Пон,Вто,Чет,Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кисми


 • Адреса: Тризла 102
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крис


 • Адреса: Мице Козар 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 10:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Либерта


 • Адреса: Васко Карангелески лок.2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Пет од 08:00 до 20:00 • Сре , Саб од 08:00 до 14:00 • Чет од 08:00 до 20:30

Пауза 13:00-17:00 часот

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лукароски


 • Адреса: Филип Втори (Маршал Тито) , с.Кривогаштани 88
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7460 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:30
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милано


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 37
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 15:00

Пауза Пон-Пет 13-15ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миле


 • Адреса: Самоилова б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 08:00 до 14:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нов Имиџ


 • Адреса: Диме Димески б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 21:00 • Саб - Нед од 08:00 до 14:00

Пауза Пон-Пет 13-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеце


 • Адреса: Егејска 67
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пицикато


 • Адреса: Пиринска 52
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Победа


 • Адреса: Стив Наумов 9
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:30 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 15:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 13:30-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 89 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 26 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 6 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 16 | | | веќе видена

Британскиот милијардер, менаџер на хеџ фонд, Сер Крис Хон, си платил 276 милиони фунти оваа година - повеќе од 1 милион фунти за секој работен ден. Сепак, ...
сите 3 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Инклузивност и широка вклученост на голем број граѓани, на граѓанскиот и бизнис секторот, на институции, млади и ранливи групи, е ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи