Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Прилеп
 • Битола
 • Тетово
 • Струга
 • Велес
 • Струмица
 • Штип
 • Кочани
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Кавадарци
 • Виница
 • Охрид
 • Свети Николе
 • Валандово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Бербери
 • Фризерски салони
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери


Сришани


 • Адреса: Димитар Влахов 88
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Станко


 • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 77
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10737 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара Чаршија


 • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 122
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стар & Стајл


 • Адреса: Ѓорѓи Ѓоргон б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стевче


 • Адреса: Никола Тесла 83
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 12-16ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил ин хаир


 • Адреса: бул.Гевгелија 44
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил Деки


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Росоман 21
 • Место: Кавадарци
 • Оддалеченст: ≈10752 км
 • Работно време: Пон - Саб од 15:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил ДС


 • Адреса: Мирко Милески 7
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈10707 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СД


 • Адреса: Трифун Хаџи Јанев кула 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тале


 • Адреса: Тризла 167
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таме-Дер


 • Адреса: Илинденска 27
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Танчев


 • Адреса: 11-ти Октомври 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таси


 • Адреса: Магистрален пат 28
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈10707 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тасим


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 119
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тивка ножица


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тис


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-15ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Томас


 • Адреса: Нико Фундали 21
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тони-Т-09


 • Адреса: Методија Андонов (Енгелсова) 4-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоше Армани


 • Адреса: Караџова 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоше-с


 • Адреса: Радован Ковачевиќ 26
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Откупувачите на тутун годинава склучија околу 30.000 договори со тутунарите за 26,5 милиони килограми на тутун. За разлика од лани, бројот на склучени договори ...
сите 8 | | | веќе видена

Домаќинствата летово може да добијат поевтина струја и плус уште еден час евтина тарифа, најавува претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни ...
сите 20 | | | веќе видена

Латвија, Ирска и Италија се на врвот на листата на земји со многу високи просечни приноси за изнајмување во Европа, покажуваат податоците од Глобалниот водич ...
сите 9 | | | веќе видена

Германскиот производител на видео игри CipSoft ја објави култната игра „Tibia“ уште во 1997 година. Во моментов има околу 500.000 активни играчи во 77 играчки ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи