Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Струмица

Аби Бербер Шоп


 • Адреса: Балканска 16
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бербершоп Клиперс


 • Адреса: Братство Единство 51
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вторник


 • Адреса: Маршал Тито 21
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елегант


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7544 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коце


 • Адреса: Браќа Миладинови б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 14:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лимитид едишн бербер


 • Адреса: Маршал Тито 41
 • Место: Струмица

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лукс


 • Адреса: Јанко Цветинов 55
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мајкл


 • Адреса: 10-ти Септември б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7560 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мукис


 • Адреса: Гоце Делчев 57
 • Место: Струмица

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Урбан ин-Ј


 • Адреса: Невена Стојкова 17
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фејдлаб


 • Адреса: Балканска 16
 • Место: Струмица

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хеадс Уп


 • Адреса: Маршал Тито 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 152 | | | веќе видена

Иако цените на нафтата на светските пазари денеска паѓаат, се стравува дека за многу краток период тие ќе „експлодираат“. Имено, членките на ОПЕК и нивните ...
сите 46 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи