Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Штип

Бербер И Бар Ту


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 18
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бикче


 • Адреса: Џемал Бједиќ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00 • Саб од 16:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоки


 • Адреса: Сутјеска 48/4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Пауза: 12-16:30ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ице-брицо


 • Адреса: Сремски Фронт б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кире


 • Адреса: Сутјеска 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митка


 • Адреса: Сутјеска 45-а лок.6
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Пауза 14:00-16:00 часот

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пепи


 • Адреса: Сутјеска 82
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00 • Саб од 08:30 до 15:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сокол


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тис


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 15:00

Пауза: Пон-Пет 13-15ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џони


 • Адреса: Борис Крагер 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 15:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 12-16 ч

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеки


 • Адреса: Ванчо Прке б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
сите 6 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 94 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи