Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Струмица
 • Кавадарци
 • Куманово
 • Велес
 • Охрид
 • Штип
 • Кочани
 • Тетово
 • Струга
 • Кичево
 • Гевгелија
 • Виница
 • Гостивар
 • Пробиштип
 • Свети Николе
 • Ресен
 • Крушево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Фризерски салони
 • Козметички салони
 • Салони за убавина
 • Шминкери
 • Маникир и педикир
 • Бербери
 • Салони За Масажа
 • Стилисти
 • Солариуми
 • Козметика
 • Обука За Фризери И Козметичари
 • Спа Центри
 • Фризерска Опрема
 • Фитнес Центри
 • Сауни
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Фризерски салони


Авангард


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 30 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈533 м
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Адикт


 • Адреса: Владимир Комаров 1-а лок.2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.60 км

Аквариус Мики


 • Адреса: 16-та Македонска Бригада 2-2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.49 км

Аквариус Позитив


 • Адреса: Димитрија Чуповски 31/2 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈589 м

Акт


 • Адреса: Тодор Паница 12 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.94 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

Алекс


 • Адреса: Маџари 58 лок.26
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈6.04 км

Александар Флај


 • Адреса: Меѓународен аеродром Скопје
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈17 км

Алехандро Бјути


 • Адреса: бул.В.С.Бато 9 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.79 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Аме


 • Адреса: Кумбара 37-б (Севастополска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.34 км

Амели


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков 76-2/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈917 м

Ане


 • Адреса: бул.АСНОМ 16/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.83 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Нед од 10:00 до 20:00

Анели


 • Адреса: Васил Ѓоргов 20 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.18 км

Антонени


 • Адреса: Коста Новаковиќ 7-1/9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.44 км

Анче


 • Адреса: Даме Груев 1 блок 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈493 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 17:00

Апстракт хаир Дена


 • Адреса: 23-ти Октомври 18-б
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 19:00

Арја


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.79 км

Артист


 • Адреса: бул.Јане Сандански 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.55 км
 • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 19:00 • Саб од 11:00 до 16:00

Арт Студио Вуси


 • Адреса: Георги Попхристов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.18 км

Арт Студио Мевљуде


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 2/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.34 км

Арт Фешн


 • Адреса: Стив Наумов 63-а (Ленинградска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈757 м
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 18:00

Мапа

На само 20 дена пред истекот на законската обврска на работодавачите да исплатат К15, работничките здруженија со се погласни реакции за манипулациите што ги ...
сите 22 | | | веќе видена

Македонија за прв пат во својата унитарна историја со одлука на Владата ќе се задолжи кај домашните комерцијални банки за околу 135 милиони евра, односно ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи