Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Гевгелија

Барбер шоп


 • Адреса: бул.Гевгелија 29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѕоне


 • Адреса: Маршал Тито 104
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:30 до 17:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мики


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 46
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7553 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 14:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил ин хаир


 • Адреса: бул.Гевгелија 44
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоше-с


 • Адреса: Радован Ковачевиќ 26
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7552 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воведовме транспарентен пристап и јасни правила на доделување државна помош за инвеститорите. Во соработка со „Прасјвотерхаус Куперс“ изработивме методологија ...
сите 6 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 94 | | | веќе видена

Без нови инфраструктурни зафати битолските слободни индустриски зони не ќе можат да дадат додадена вредност на локалниот економски развој, Тоа посебно се ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи