Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бербери во Струга

Ванчо


 • Адреса: К.Ј.Питу 23
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Влазними


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гунет


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дарче


 • Адреса: Вардар 6
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дритан


 • Адреса: Плоштад на Револуцијата б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ердо


 • Адреса: Партизанска 5
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каба


 • Адреса: Маркс и Енгелс 50
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кујто


 • Адреса: Струшки Кепенци 1-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

КГБ


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10714 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лако


 • Адреса: Мајка Тереза б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марјан


 • Адреса: ЈНА 21
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Пет од 14:00 до 16:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рини


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стар & Стајл


 • Адреса: Ѓорѓи Ѓоргон б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 19:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тивка ножица


 • Адреса: Пролетерски Бригади б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Флорим


 • Адреса: Маршал Тито 16
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10724 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

бербери

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 60 | | | веќе видена

Веќе не е вест дека акциите на Комерцијална банка и на „Алкалоид“ се убедливо најтргуваните на Берзата, и дека по нив инвеститорите буквално полудуваат, но ...
сите 20 | | | веќе видена

Индустриското производство во мај годинава, во однос на мај лани, е намалено за 2,5 отсто, а во еврозоната за 2,9 отсто, објави Евростат , статистичката ...
сите 35 | | | веќе видена

Актуелните прашања за економската состојба во Европската Унија, како и економските предизвици со кои се соочуваат земјите од регионот во однос на задржувањето ...
сите 47 | | | веќе видена

Подемот на кинескиот продавач на брза мода „Шеин“ го крена конкурентот „Амазон“ на нозе, но неговите планови да продава ексклузивна технологија и услуги на ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи