Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Ohër
 • Strumicë
 • Veles
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Gjevgjeli
 • Gostivar
 • Koçanë
 • Probistip
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Shën Nikollë
 • Strugë
 • Krushevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Grupe dhe ansamble vallesh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kompjutera - Lojra Kompjuterike
 • Shoqata Zbuluese
 • Karting - Shtigje
 • Biljard - Sallone
 • Shkolla Për Gjuhë Të Huaja
 • Shoqëri Kulturoro-Artistike
 • Qendra Edukimi
 • Bouling - Sallone Për Lojra Me Topa Druri
 • Xhonglerë Dhe Akrobatë
 • Lodra - Shitore
 • Magjistarë
 • Restorante - Piceri
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Maskemballe - Rekuizite Dhe Veshje - Tregti
 • Biçikleta - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Argëtim dhe lojëra argëtuese

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

ATK Premium Kllub


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Иновативно место со нов стил во градот, направено со голема љубов, со цел да Ви понуди незаборавни моменти во секојдневниот живот...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583912449_99.png?t=true&w=300&h=300

SEEU TechPark


 • Adresa: Ilindeni 335/700-a
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toy Shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Boling


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 71-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Bouling)


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Arena Qendra Sportive - Boris Trajkovski (Klubii hokejit)


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AKK Shkup


 • Adresa: Dimitar Berovski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: F.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alles klar


 • Adresa: Chedomir Kantardziev 18/3-b
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allisa


 • Adresa: Dimitar Vllahov 59
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha nga 17:00 deri më 22:00 • Ma - Pr nga 15:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andergraund


 • Adresa: Bllagoja Celev 3
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli folklorik-Koçanë


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli per kenge popullore dhe valle Koco Racin


 • Adresa: Jordan Mijalkov 29
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli për këngë dhe valle popullore -Orce Nikolov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli-Filigrani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art carting center


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As


 • Adresa: Boro Xhoni 1
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

biljard - sallone

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astoria


 • Adresa: Sutjeska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantik komerc


 • Adresa: Nikolla Martinovski 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:30

Atlantik FM është e themeluar në vitin 1990 nga Bozhidar dhe Filimena Matiq. Veprimtaria kryesore e kompanisë është tregti dhe shitje të produkteve më të mira...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1445859220_12.jpg?t=true&w=300&h=300
Mapa

Фејсбук статус на Кристина Ампева од „Гласен Текстилец“ : Од март месец, (уствари 4 години наназад, но ајде за тоа другпат) збориме, пишуваме, молиме, немојте ...
сите 2 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 67 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj