Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube tenisi
 • Tenis - terrene
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Sport - qendra, objekte, fusha sporti dhe terrene sportive
 • Klube basketbolli
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube tenisi по градови

Kavadar Koçanë Prilep Radovis Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube tenisi

ABC


 • Adresa: Bul.Ilinden 94-ŕ
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Aleksandar Pallas-tenis


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 15 (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Fan Tenis


 • Adresa: Bul.Ilinden 138
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 20:00

Hit and ran


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 23:00 • Sh nga 09:00 deri më 22:00

Kategoritë:

klube tenisi

ITCM Sport Center


 • Adresa: Kozjak 37-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

Jug


 • Adresa: Parku i Qytetit p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 22:00

Teniska Akademija Aerodrom


 • Adresa: Bul.ASNOM 106/15 (AVNOJ)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

Akvaten


 • Adresa: Dr.Stojan Nikolliq 64 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

klube tenisi

Akvaten


 • Adresa: Ivan Millutinoviq 16
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

klube tenisi

Crna reka


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

klube tenisi

Markovi Kuli Trejd


 • Adresa: Joska Jordanoski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:30 deri më 21:00

Mec point plus


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 33
 • Vendi: Radovis

Kategoritë:

klube tenisi

Prilep


 • Adresa: Cane Kuzmanovski p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

klube tenisi

Top Spin


 • Adresa: Kej 1 Maji 72
 • Vendi: Prilep
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

klube tenisi

Viner Pro


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

Kategoritë:

klube tenisi

Mapa

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Од почетокот на годинава досега, на патиштата во полошкиот регион беа регистрирани неколку жртви и голем број на лица кој завршија со тешки телесни повреди, ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj