Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim)
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Kompjutera - pajisje dhe riparime
 • Kompjutera - printerë
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Tregti
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Kompjutera - Softuer Kompjuterik - Zhvillim
 • Telefona Celularë Dhe Aksesorë - Shitore
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
 • Telefona - Shitore
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Aparate Për Amvisëri - Dyqane
 • Llamba Dhe Abazhure
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Ndriçim - Shitore
 • Fotografi - Pajisje Dhe Materiale Fotografike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim) по градови

Dellçevë Gjevgjeli Koçanë Kërçovë Manastir Ohër Pehçevë Prilep Shkup Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kompjutera - montimi i pjesëve (asamblim)

Digikom


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Digicom është e vetmja kompani që përmirëson kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësinë e një zëvendësimi të plotë për një të ri duke përdorur parimin "vjetër për të ri".

Fejs-Kompjutera


 • Adresa: Boris Kidriç 20
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Megasus


 • Adresa: Dame Gruev 85 lok.3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 15-17ч

Milenium


 • Adresa: Arhiepiskop Mihaill 10 (Vlladimir Nazor)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Mapa

Во присуство на голем број стопанственици, претставници на државните институции и на дипломатскиот кор, Стопанската комора на Македонија ја одбележа деведесет ...
сите 35 | | | веќе видена

Зголемени приходи од надоместоци и провизии, одржување на приходите од нето камати на пристојно ниво без драматичен пад и драстично намалена загуба по основ ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj