Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Karting - shtigje
 • Automobila - sallone për automobila
Повеќе филтриПомалку филтри

Karting - shtigje по градови

Gostivar Manastir Prilep Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Karting - shtigje

Karting Centar


 • Adresa: Ilindenska 298
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AKK Shkup


 • Adresa: Dimitar Berovski 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Start


 • Adresa: Dame Gruev 16-3/16 lok.14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karting Centar


 • Adresa: Marshal Tito 226
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kompleks Przho/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Przho


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sky kart


 • Adresa: f.Vollkovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7843 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Kategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stef-KartKategoritë:

karting - shtigje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 141 | | | веќе видена

Зголемените цени на имотот го направија поседувањето стан или куќа сè понеостварлив сон за многу Европејци – проблем што се влоши со кризата на трошоците за ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj