Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
 • Stip
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Gjevgjeli
 • Veles
 • Probistip
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Krushevë
 • Shën Nikollë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vende për zbavitjen e fëmijëve
 • Restorante nga a deri në zh
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Qendra për edukim dhe argëtim të fëmijëve
 • Restorante - piceri
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Festa - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Supermarkete
 • Qendra Edukimi
 • Palaço
 • Tenis - Terrene
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Vende për zbavitjen e fëmijëve

Toy Shop


 • Adresa: Rruga e Shkupit 8, Palma Moll kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ATK Premium Kllub


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Komplex


 • Adresa: F.Sonjë e poshtme
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allisa


 • Adresa: Dimitar Vllahov 59
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha nga 17:00 deri më 22:00 • Ma - Pr nga 15:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andergraund


 • Adresa: Bllagoja Celev 3
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7880 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astoria


 • Adresa: Sutjeska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7919 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Adresa: Fronti Popullor 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avantura


 • Adresa: Cvetan Dimov 17
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 14:00 deri më 22:00 • Sh - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babl ap


 • Adresa: Naum Naumovski Borçe 50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 16:00 deri më 21:00 • Sh - D nga 12:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajka


 • Adresa: bul.ASNOM 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ballon Parti


 • Adresa: Bul.Brigada e 12-të Maqedonase 56-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambi


 • Adresa: Stevo Patako 43
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambi


 • Adresa: Mice Kozar 10
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambi


 • Adresa: 11 Shtatori 108
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 14:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambi


 • Adresa: Jakim Stojkovski 4-B
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bambini


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - D nga 15:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Happy


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 2-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekjard


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 25 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Bang


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 8
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нема да се укине евтината тарифа на струјата, тврди Регулаторна. Вакво барање досега немаат доставено компаниите, но и ако достават – од РКЕ уверуваат дека ...
сите 29 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на ...
сите 30 | | | веќе видена

Познатиот бизнисмен Ванчо Чифлиганец, преку неговата фирма „Адора инженеринг“ купил нови 48.837 обични акции на Комерцијална банка, со што стана сопственик на ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj