Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Koçanë
 • Ohër
 • Probistip
 • Gostivar
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shoqëri kulturoro-artistike
 • Grupe dhe ansamble vallesh
 • Qendra kulturore
 • Kor (këngesh)
 • Grupe teatrale - amatore
 • Shtëpi Botuese Dhe Botues
 • Galeri Arti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shoqëri kulturoro-artistike

Branko Chajka


 • Adresa: JNA 27
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pralipe


 • Adresa: Karposh 5
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli per kenge popullore dhe valle Koco Racin


 • Adresa: Jordan Mijalkov 29
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Gjinoski


 • Adresa: Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bugarski kulturen klub


 • Adresa: Marshall Tito 47
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folkloristi


 • Adresa: Rashanec 124 f.Leskoec
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gligor Prliçev


 • Adresa: Boris Sarafov 79 (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev


 • Adresa: Metodi Mitevski-Brico b.b
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Dellçev-Manastir


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koçanë


 • Adresa: VMRO 29 (Marshall Tito)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljupço Santov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Kori i Vajzave të Reja


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirçe Acev


 • Adresa: Drezdenska p.n. k.p.459
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Negorci


 • Adresa: Risto Bojmaliev 78, f.Negorci
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7548 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohrigjanka


 • Adresa: Radojca Noviçiq p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osten


 • Adresa: Brigada e 8-të Sulmuese 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Procvet


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n., Shtëpia e kulturës
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra Kulturore Serbe


 • Adresa: Bul.Koço Racin 14 blloku 9
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruen


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata Maqedono-Kroate Manastir


 • Adresa: Shirok Sokak 91 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 260 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Кинеската централна банка испрати известување до финансиските институции на земјата упатувајќи ги да престанат да се занимаваат со ...
сите 28 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj