Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Travel agents
 • Pizzerias - restaurants
 • Beauty & Health Spas
 • Boat - Hire (Rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Apartments & rooms - hire (rental) in Ohrid


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedPets not allowed

Vila Ohrid Anastasija


 • Address : Pitu Guli 396
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:30 to 22:00

Вила Охрид Анастасија се наоѓа во Охрид, 10-минутна прошетка од брегот на Охридското Езеро.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562657429_93.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPets welcomeWi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

Apartmani Bogdanoski


 • Address : Kej Makedonia 62
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот кеј во Охрид. Апартманите се новоградба, сите климатизирани и опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300

APartmani stela rosa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adeona


 • Address : Partizanska 1/43,44
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar villa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alexandra Apartments


 • Address : Dejan Vojvoda 146
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altra-sat 2000


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anastasija (AnastasiaHomestay)


 • Address : Argir Marincev 26
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angjeleski


 • Address : Karpos Vojvoda 8-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Dudanovi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Filand


 • Address : Kej Makedonia 67 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartaments Spasa


 • Address : Kej Makedonia 25-a (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Blaze


 • Address : Slavei Planina 43
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Anja/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Argiroski


 • Address : Kej Makedonia 26 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Bajce


 • Address : Jane Sandanski 15
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Belkoski


 • Address : Kej Makedonia 54 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Bojazi


 • Address : Kosta Abras 45
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Butik


 • Address : Dimitar Vlahov 53-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani D.J./sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Djimi


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Светска банка ја финализира програмата на активности за помош на земјава за справување и намалување на влијането од коронакризата. Помошта, како што наведува ...
сите 22 | | | веќе видена

„Царинската управа заедно со сите органи и Министерства во Владата на Република Северна Македонија, прават исклучителни напори за одржување на економската ...
сите 35 | | | веќе видена

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 102 | | | веќе видена

Две најголеми швајцарски банки UBS и Credit Suisse беа меѓу последните кои пружаа „отпор“ кон препораките на централната банка да не доделуваат дивиденда од ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel