Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
 • Stip
 • Struga
 • Tetovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Kumanovo
 • Kocani
 • Vinica
 • Veles
 • Sveti Nikole
 • Kicevo
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Transportation services
 • Bus transportation (bus travel)
 • Travel agents
 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Van - Hire (Rental)
 • Airline Ticket Agencies
 • Minibuses
 • Bus - Hire (Charter & Rental)
 • Bus Lines
 • International Transport & Forwarding
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Transportation of passengers - vans and buses


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

7 days a week24 hoursAirconditioned

Kakadu travel


 • Address : Koce Metalec 1-d-1/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 19:00

Kakadu Travel is a company for organizing passenger transport. We transport in Macedonia and beyond. Professionally and responsibly. We have minibuses and buses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426149108_48.gif?t=true&w=300&h=300

Amir Turs


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Sprint


 • Address : s.Golema Recica
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eva Ag/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mendi turs


 • Address : s.Odri
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10656 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 22:00 • Sat from 06:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajet Cirtma/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amgios/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabella


 • Address : s.Dolni Lipovik
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ango


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apex


 • Address : Milan Markovik 8/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avto Prevoz Kompani


 • Address : Plackovicki Odred 39
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈10743 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze tours


 • Address : Slavco Stojmenovski 12
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besa trans BTB


 • Address : Filip Vtori Makedonski 2/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bitie/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boban Travel


 • Address : Koce Metalec 1-d/14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Botraj


 • Address : Dojranska 29 s.Tremnik
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brateo Logistik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bus Berlin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cibuk travel


 • Address : Prilepski Braniteli 77 (Marksova)
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Regular lines for Prague, every Wednesday and Thursday Prague-Prilep. We are in disposal of high tourist busses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a62f324207d997c99241d3c7c35d890c.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Република Македонија денеска ја издаде осмата по ред еврообврзница. Еврообврзницата е во вредност од 700 милиони евра со рочност од седум години и е издадена ...
сите 24 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 42 | | | веќе видена

„Корона чао“ порача скопската кондиторска индустрија „Европа“ која лани во вонредни услови на стопанисување оствари раст на приходите кои надминаа 13 милиони ...
сите 96 | | | веќе видена

Да го одржиме балансот во услови на најголемата здравствено-економска криза со којашто се соочил светот досега беше многу тешко и бараше голем напор, но ...
сите 121 | | | веќе видена

За денар до денар и половина се зголемуваат цените на нафтените деривати од ноќеска на полноќ, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Еуросупер ...
сите 41 | | | веќе видена

Како мудро да одговорите на предизвиците кои ви претстојат, да не потклекнувате на неуспехот и да не се водите според успехот на останатите стартапи се клучни ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel