Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Apartments & rooms - hire (rental) in Gostivar

Ana Marija


 • Address : s.Leunovo, Mavrovo
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7828 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Filip


 • Address : s.Mavrovo
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bungalow/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuka na Mijacite


 • Address : s.Rostushe
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Етно-ресторанот „Куќа на Мијаците“ се наоѓа во историски најзначајниот крај на Р. Македонија, во славната Мијачија, која ги дала најзначајните македонски народни будители, општествени дејци, духовници, писатели, градители, уметници...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582900349_32.png?t=true&w=300&h=300

Mavrovski Merak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Iva/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Jana


 • Address : s.Mavrovo
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Lazareski


 • Address : s.Leunovo, Mavrovo
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Poposki


 • Address : s.Mavrovo
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Царинската управа заедно со сите органи и Министерства во Владата на Република Северна Македонија, прават исклучителни напори за одржување на економската ...
сите 26 | | | веќе видена

Светска банка ја финализира програмата на активности за помош на земјава за справување и намалување на влијането од коронакризата. Помошта, како што наведува ...
сите 26 | | | веќе видена

Две најголеми швајцарски банки UBS и Credit Suisse беа меѓу последните кои пружаа „отпор“ кон препораките на централната банка да не доделуваат дивиденда од ...
сите 26 | | | веќе видена

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 96 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel