Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gevgelija
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Vila Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerodrom City


 • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Address : Bul.K.J.Pitu 34/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antika


 • Address : Kej 9-ti Septemvri 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backpacers


 • Address : Petar Acev 11
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : Bul.Gjevgjeli 13
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City hostel


 • Address : Tome Arsovski 6
 • Place: Skopje

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Comfy Hostel


 • Address : Partenie Zografski 26-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domestika


 • Address : Makedonska Falanga 31 (Ivo Lola Ribar)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus


 • Address : Boris Trajkovski 20/5 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goldy (Goldi)


 • Address : Slavko Lumbarko 15
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hi Skopje HostelCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel 42Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Valentin


 • Address : Nikola Karev 9-2/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj RamceCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalonis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirov-Kompani


 • Address : s.Josifovo
 • Place: Valandovo

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozle city apartments


 • Address : Kozle 53
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lido golden


 • Address : Hristo Smirnenski 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Царинската управа заедно со сите органи и Министерства во Владата на Република Северна Македонија, прават исклучителни напори за одржување на економската ...
сите 34 | | | веќе видена

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 97 | | | веќе видена

Британската централна банка денеска соопшти дека се согласила привремено да го финансира задолжувањето на Владата во борбата против коронавирусот доколку ...
сите 2 | | | веќе видена

Огромен број од светската популација изминативе недели поради корона вирусот радикално го промени секојдневниот живот, а секоја индивидуа на свој начин се ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel