Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Hotels
 • Youth hostels
 • Bed & breakfast
 • Restaurants A - Z
 • Cafes
 • Auto Rental Commercial (Rent A Car Agencies)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Apartments & rooms - hire (rental) in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

Konak Nestor


 • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7418 км

“Konak Nestor” has existed since 2015. It has 4 apartments connected to the restaurant “Oreov Lad” with room service for breakfast, lunch and dinner.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300

Anja


 • Address : Kej 13-ti Noemvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antigona


 • Address : Vostanicka 128
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartman Rozi


 • Address : Boris Trajkovski 1-3/21
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apartmani Kolevski


 • Address : Naum Naumovski Borce 50/2-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars Nokevalishte/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Hotel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Rental Relax


 • Address : Dame Gruev 16-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Congress Travel Service


 • Address : Vladimir Polezinovski 22/4 (Ivan Milutinovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dali Apartmani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elizabet Apartmant Haus


 • Address : Jurij Gagarin 65
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Exclusive


 • Address : Nikola Kljusev 25/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famous 2018


 • Address : Vasil Gjorgov 31/B-4-1/9
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Get Inn


 • Address : Stiv Naumov 102-g
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gordana's house


 • Address : Milan Markovik 8
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Комората на сметководители повторно бара поместување на роковите за финансиски извештаи по примерот на европските земји. Анкетата што ја направила Комората на ...
сите 57 | | | веќе видена

Од владеачката СДСМ велат дека со петтиот пакет мерки им се помага на занаетчиите и самостојните вршители на дејност, и се гради стабилна и развојна економија. ...
сите 147 | | | веќе видена

Плата под законскиот минимум, неисплатена прекувремена работа, работа над 8 часа, неисплатен К-15, работа во денови наменети за одмор ова се дел од ...
сите 21 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 33 | | | веќе видена

Новиот Закон за платежни услуги и платни системи, којшто од денеска е поставен за јавна консултација на Единствениот национален регистар за прописи – ЕНЕР, ќе ...
сите 12 | | | веќе видена

Прометот остварен на Македонска берза во февруари достигна вредност од 1.390.563.281 денари, што претставува пораст од 170,48% во однос на јануари, покажува ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel