Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Veles
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wire & wire products - manufacturers
 • Ironmongery wholesalers
 • Construction materials & supplies
 • Fences - nets
 • Metal products - manufacturers & retail
 • Metal Products & Tin Manufacturers
 • Metallurgy & Materials
 • Plumbing Equipment, Parts & Supplies
 • Welding - Tools, Machinery & Equipment
 • Nails, Tacks & Staples
 • Pipes & Fittings
 • Steel & Steel Products - Manufacturers & Merchants
 • 200 Most Successful
 • Lumber - Manufacturers (Timber)
 • Electric Cables - Manufacturers & Retail Merchants
 • Grinding Tools, Drills & Reamers
 • Construction Companies
 • Cables & Wires - Manufacturers & Retail
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Tools
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wire & wire products - manufacturers


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Ergo Kom


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 4/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Ergo Kom is a company operating on the market for specialized building materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/dfd91ee7421990ca32f893bce4a08c02.jpg?t=true&w=300&h=300

Promet Steel Holding


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 114
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

Kompania PROMET STEEL HOLDING exists since 2016 and is a family company owned by Abedin Aliut and his close family. The company has more than 100 employees in different sectors, led by a team of highly qualified professionals who can answer any challenge and project. The holding company has 5 branches, namely: Steel Trans Aktiva Holding (Restaurant AKTIVA) PSB Energy Steel Control P.S.H. Building

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687161691_34.png?t=true&w=300&h=300

Feder Bau


 • Address : Skopski Pat b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fert-Atomic


 • Address : s.Shemshovo
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alevado


 • Address : Blagoj Gjorev 189
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7890 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BT-Mil


 • Address : Zapaden bulevar 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bla kabli


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 54-3/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Catal


 • Address : Ivo Lola Ribar 75
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De kompani


 • Address : Mirche Acev 29
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dikos


 • Address : Stevo Teodosievski 21-2/1
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro metal Raveni/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galaksi Kom


 • Address : s.Belovishte 55
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7832 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idadija-engineering


 • Address : Skupi 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Idadija-engineering


 • Address : bul.Makedonska Kosovska brigada 62
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jelo-metal


 • Address : ul.515, nas.Kjeramidnica 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat - Sun from 07:30 to 10:30

Jelo-metal is a leading company in the Republic of Macedonia in the field of equipment trade and additional welding materials

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300

Jole


 • Address : Ferid Bajram b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 147 | | | веќе видена

Граѓаните на Србија од 5 март ќе можат да добијат идентификациски број на Отворен Балкан преку порталот е-Влада, кој е предуслов за поднесување барања за ...
сите 56 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Активностите спроведени во текот на минатата година имаат успешна завршница. Стопанска банка Битола информира дека е остварен ...
сите 23 | | | веќе видена

Народната банка обезбедува финансиска едукација преку која ги информира граѓаните за ризиците од кибернапади, како што е измамата преку сомнителни пораки ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel