Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Negotino
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cables & wires - manufacturers & retail
 • Electric cables - manufacturers & retail merchants
 • Electrical materials, supplies, instruments & equipment
 • Electrical equipment
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Lighting Shops
 • Electronics
 • Metal Products & Tin Manufacturers
 • Tools
 • Telecommunication Equipment
 • Ironmongery Wholesalers
 • Wire & Wire Products - Manufacturers
 • Electronic Equipment, Supplies & Parts - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Cables & wires - manufacturers & retail по градови

Bitola Kavadarci Kocani Kumanovo Negotino Skopje Struga Veles

Радиус (100км)

Cables & wires - manufacturers & retail

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Baumer


 • Address : Tehnoloshko industriska razvojna zona Bunardzhik 1
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bla kabli


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 54-3/15
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elektro Anastasiadi


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Vizif


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 76
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa-komerc


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ingram Micro Makedonija


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KMG solutions


 • Address : Makedonska Vojska (Crvena Armija) 20-1/60
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murat Viring Sistems


 • Address : Tehnoloshko industriska razvojna zona Bunardzhik
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sed-Ram-Trade


 • Address : bul.Krste Misirkov 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telamon-Evropa


 • Address : ul.8, s.Indzhikovo 24
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alevado Kabel


 • Address : Akademik Pencho Davchev (Skopski Pat) 119
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coficab


 • Address : Industriska 2
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa-komerc


 • Address : Rade Konchar 38
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabelko


 • Address : JNA б.б.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kromberg & Subert


 • Address : A Industriska zona Zhabeni
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7919 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„И во време на криза, Владата предводена од СДСМ преку ефикасни мерки и политики обезбедува намалување на стапката на невработеност и повисок животен стандард ...
сите 28 | | | веќе видена

Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
сите 23 | | | веќе видена

Инфлацијата не запира, а од Владата се уште нема „абер“ дали ќе им ново замрзнување на цените на основните производи. Уште три дена цените на основните ...
сите 30 | | | веќе видена

Претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, Бранко Азески, денеска ќе ја прими претседателката на Република Српска, Жељка Цвијановиќ, со која ќе ...
сите 45 | | | веќе видена

На вчерашниот прв состанок на Надзорниот одбор на НЛБ д.д Љубљана годинава, членовите се фокусираа на имплементација на стратегијата на НЛБ Групацијата и ...
сите 36 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel