Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Steel pipes
 • Construction companies
 • Metallurgy & materials
 • Metal products & tin manufacturers
 • Construction materials & supplies
 • Iron Work Manufacturers & Wholesalers
 • Iso Standardized Companies
 • Engineering
 • Tinsmiths
 • Roofs & Roofing
 • Gutters
Повеќе филтриПомалку филтри

Steel pipes по градови

Kumanovo Skopje Star Dojran Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Steel pipes

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingAirconditioned

Dojran steel


 • Address : s.Nikolikj
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7988 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

„Дојран Стил“ обезбедува најквалитетни челични производи за различни намени. Компанијата е водечки производител на профили во Југоисточна Европа и армирачки шипки, жичена мрежа, мрежни решетки, бакарна жица за заварување, галванизирана мрежа и двојно свиткана шестаголна мрежа. Сите наши производи ги исполнуваат најновите и највисоките стандарди за квалитет и безбедност.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620299913_73.jpg?t=true&w=300&h=300

Metalmonting


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 264
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Minimum


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

FZC 11th Octomber (FZC 11-ti Oktomvri)


 • Address : 11-ti Noemvri б.б.
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalopromet


 • Address : Marshal Tito 195
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7972 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skas prom


 • Address : s.Dobrejci 146
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Работниците ќе излезат на улица ако Уставниот суд ги поништи законите за недела-неработен ден. Од Сојузот на синдикати на Македонија со остра реакција на ...
сите 48 | | | веќе видена

Формализацијата на трговијата со биткоини и други криптосредства ќе утврди еднакви правила во трговијата со дигиталните валути. По најавите на владата дека ќе ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel