Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Steel & steel products - manufacturers & merchants
 • Metal products & tin manufacturers
 • Metallurgy & materials
 • Pipes & fittings
 • Metal inox & stainless steel - retail & wholesale
 • Structural Steelwork Contractors
 • Fences - Manufacturers & Retail
 • Wire & Wire Products - Manufacturers
 • Metal Inox & Stainless Steel - Processing & Contractors
 • Iso Standardized Companies
 • Industrial Equipment & Machinery - Manufacturers
 • Ironmongery Wholesalers
 • Construction Companies
 • Construction Materials & Supplies
 • Iron Work Manufacturers & Wholesalers
 • Pharmaceutical Equipment
 • Brass Trims
 • Welding Services
 • Glass Wool
 • Welding - Tools, Machinery & Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Steel & steel products - manufacturers & merchants по градови

Bitola Demir Hisar Gostivar Kavadarci Kocani Kumanovo Mavrovo Ohrid Skopje Star Dojran Stip Tetovo Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Steel & steel products - manufacturers & merchants

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingAirconditioned

Dojran steel


 • Address : s.Nikolikj
 • Place: Star Dojran
 • Distance: ≈7988 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

„Дојран Стил“ обезбедува најквалитетни челични производи за различни намени. Компанијата е водечки производител на профили во Југоисточна Европа и армирачки шипки, жичена мрежа, мрежни решетки, бакарна жица за заварување, галванизирана мрежа и двојно свиткана шестаголна мрежа. Сите наши производи ги исполнуваат најновите и највисоките стандарди за квалитет и безбедност.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620299913_73.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekAirconditionedDelivery

Metalterm


 • Address : Fjodor 72
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:30 to 12:30

The company METALTERM is founded in 1999. The core business of our company is import and trade with materials for plumbing, heating, reinforcement for plumbing and heating, industrial installations, bathroom equipment, mineral wool, as well as a large assortment of stainless steel materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300

Abi Inbox


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jugohrom feroalojs


 • Address : s.Jegunovce
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7826 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiva Engineering


 • Address : Goce Delchev 50
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atom Stil


 • Address : Teodosie Paunov (29-ti Noemvri) 34
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bima Trade


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 13/22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fam engineering


 • Address : bul.Partizanski Odredi лок.32 кат 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interplast


 • Address : ul.1638 36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leso 95


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merkur Makedonija


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Apostolov


 • Address : Industriska 23
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal oil trejd


 • Address : 11-ti Oktomvri 6-2/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка ги известува своите клиенти дека паричната помош од социјална и детска заштита ќе ја исплати на 2 декември (четврток). Во ...
сите 49 | | | веќе видена

Во моментов ЕСМ има тешка задача со падот на температурите да го осигура доволното количество на мазут за своите две подружници РЕК Битола и РЕК Осломеј, како ...
сите 113 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Верица Ѓелевска е добитник на целосната стипендија за постдипломски студии на Универзитетот Американ Колеџ во Скопје која ја ...
сите 6 | | | веќе видена

Слаб интерес има за дочек на Новата година на брегот на Охридското езеро. Само 20 до 30 отсто од хотелските капацитети ќе бидат исполнети за најлудата ноќ, ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel