Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Debar
 • Tetovo
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Plaster & plaster ware
 • Construction materials & supplies
 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Plastering
 • Construction insulation materials
 • Plastering Contractors
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Construction Companies
 • Cove
 • Roofing Contractors
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Interior Decorators & Designers
 • Thermoinsulation
 • Insulation Materials Dealers
 • Parquet (Wood Floor) - Retail
 • Paint, Varnish & Lacquer - Manufacturers
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Laminates Flooring
 • Painting Services
 • Iso Standardized Companies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Plaster & plaster ware

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Alfa Gips


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baukon Baucenter Thrakon


 • Address : ul.172 br.1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

078/384-062 Баукон Бауцентар работи на мало и големо со трговија на градежни материјали.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581604225_26.jpg?t=true&w=300&h=300

Beta Gips


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Acustik (akustik)


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DM 3 Izvedba Dizajn


 • Address : ul.1 br.55 Dolno Lisice
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

DM 3 Design Design is a company that with its professionalism, well-trained staff and extensive work experience offers you various types of performances: Top-quality thermal insulation facades with top quality, plasterboard, interior design and renovation of buildings, facades, decorative elements and handicrafts from gypsum cardboard, paintwork services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457091052_05.png?t=true&w=300&h=300

Digips


 • Address : Leninova 29
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijabaz karamata


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekstra gips


 • Address : Velko Vlahovic b.b.
 • Place: Debar
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elkotehna engenering


 • Address : Naroden Front 5-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gips Gradba


 • Address : Bul.Jane Sandanski b.b.
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gipsar


 • Address : Jadranska Msgistrala 37 (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30 • Sat from 07:30 to 14:00

The company GIPSAR deals with trade in building materials and construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519646094_74.gif?t=true&w=300&h=300

Grafix Trade


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405689253_98.jpg?t=true&w=300&h=300

Inovarte/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Knauf-Radika


 • Address : 8-mi Septemvri b.b.
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7822 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Јавниот и државниот долг во второто тромесечје се зголемени за над 8 проценти.Jавниот долг, кој ги вклучува државниот, гарантираниот и негарантираниот долг ...
сите 95 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите корисници на American ExpressPoint дебитната картичка дека е продолжен промотивниот период до 30.09.2020 година за ...
сите 41 | | | веќе видена

Голем дел од германските компании ја предупредија Владата дека без работниците од Западен Балкан нема да можат да опстојат бидејќи, како што наведуваат во дел ...
сите 12 | | | веќе видена

Во вториот економски квартал, кога здравствена криза кулминираше, симптомите на ковид-19 се „појавија“ и во банкарскиот сектор – забавено кредитирање и на ...
сите 62 | | | веќе видена

Тековната финансиска политика на американските власти ја поткопува довербата во доларот и ги принудува инвеститорите да купуваат злато што е можно поактивно. ...
сите 40 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel