Пребарувањето е оптимизирано за Debar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Struga
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Apartments - real estate sales
 • Construction companies
 • Real estate - dealers
 • Architectural services
 • Construction - finishing works
 • Buildings Construction Contractors
 • 200 Most Successful
 • Interior Decorators & Designers
 • Engineering
 • Estate Agencies (Real Estate)
 • Iso Standardized Companies
 • Construction Investors
Повеќе филтриПомалку филтри

Apartments - real estate sales по градови

Debar Ohrid Prilep Probistip Skopje Struga Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Apartments - real estate sales

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Bortas


 • Address : Aminta III (Leninova) 72-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

BORTAS DOO is a construction company specializing in construction and civil engineering, design and engineering.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671198394_67.jpg?t=true&w=300&h=300

Jani Dual


 • Address : 8-mi Septemvri 16
 • Place: Debar
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amb invest


 • Address : D-r Nikola Nezlobinski 7/1
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Group Building


 • Address : Leninova 4/2
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlantis invest group


 • Address : Rashtanski pat 12
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avangard gradba


 • Address : 7-mi Noemvri 183
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B.home


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bau haus


 • Address : Kej 8-mi Noemvri 1-A
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be-Al 2022


 • Address : nas.Teferich
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonor Engineering


 • Address : Boro Petrushevski 9, suteren
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

De lux engeineering


 • Address : Leninova b.b.
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dino 99


 • Address : Ilija Vasileski 11
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva brata graditeli


 • Address : ul.14 39
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7859 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

East Gate


 • Address : Belasica 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit Home


 • Address : Brakja Lameski 44
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elkom


 • Address : Mladinska 24
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kn inginering


 • Address : Marsal Tito 116
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mo construction


 • Address : Jurij Gagarin 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Основната дејност на компанијата Мо Конструктион дооел, е изградба на станбени и деловни објекти. Во овој дел влегуваат изградба, проектирање и надзор, што значи дека е заокружен целиот процес во градежништото, конкретно во високоградбата, со што Мо Конструктион влезе во групата градежни компании способни да реализираат и најкомплицирани проекти, со високи норми кога е квалитетот во прашање

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657614077_52.png?t=true&w=300&h=300

Promet Steel Holding


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 114
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

Kompania PROMET STEEL HOLDING exists since 2016 and is a family company owned by Abedin Aliut and his close family. The company has more than 100 employees in different sectors, led by a team of highly qualified professionals who can answer any challenge and project. The holding company has 5 branches, namely: Steel Trans Aktiva Holding (Restaurant AKTIVA) PSB Energy Steel Control P.S.H. Building

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687161691_34.png?t=true&w=300&h=300
Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 109 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 58 | | | веќе видена

Еден од главните директори на Spotify заработи повеќе од 9 милиони долари во залиха само неколку дена откако објави дека отпуштаат луѓе, со што акциите ...
сите 45 | | | веќе видена

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 21 | | | веќе видена

„Воведувањето на паметни броила во Црна Гора се исплатеше за краток временски период. Проектот финансиски се исплатеше во рок од две до три години. Ефектот ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel