Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Electronic waste management
 • Electrical and electronic waste equipment
 • Waste batteries and batteries
 • Recycling - batteries and accumulators
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Electronic waste management

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Nula otpad


 • Address : Josif Josifovski Sveshtarot 37/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Zero Waste LLC performs a free collection directly from the homes of bulky electronic and electrical waste, such as refrigerators, stoves and similar household appliances. Log on to the Eco-line 070/236000 and the Waste Management Company "Zero Waste" will raise the broken appliances.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w=300&h=300

Ekon Elektron


 • Address : Justinijan I (Drachevska) 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10694 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 08:30 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elkolekt


 • Address : Manapo 2 lok.128
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-eko pak


 • Address : Londonska, TC Olimpiko 19 kat 3 lok.2 i 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

F - Group(EE recyclation)


 • Address : ul.6, s.Trubarevo 35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10690 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakomak


 • Address : bul.Partizanski Odredi, Porta Vlae blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 145 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 22 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel