Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Mundje - trajnime dhe kurse
 • Klube për karate
 • Klube mundjeje
 • Klube për kung-fu
 • Klube sportive, asociacione dhe federata
 • Fitnes - Qendra
 • Klube Për Kik-Boks
Повеќе филтриПомалку филтри

Mundje - trajnime dhe kurse по градови

Manastir Prilep Shkup Strugë Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Mundje - trajnime dhe kurse

Brazilsko Dziu Dzicu-Karlos Maja


 • Adresa: Dimitrie Çupovski (Velko Vllahoviq) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brazilsko Dziu Dzicu-Roots/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buxhikan Makedonija


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks Kik


 • Adresa: Nikola Kirov Majski 41/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hulk akademi


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 183-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hulk akademi


 • Adresa: Rr.9, Lagja Ilinden 178
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i karates Tigar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kung Fu Master Gjore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Adresa: Mirçe Acev 2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr - Sh nga 17:00 deri më 21:30 • Ma , Enj nga 16:30 deri më 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shugotenshi Karatedo-Busido skola/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen Kendo Doxho - Joshin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen Ordinacija


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonsai


 • Adresa: Kuzman Josifovski Pitu 124-b
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushido


 • Adresa: Pablo Neruda p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krav Maga Makedonija


 • Adresa: Gjorgji Sugare 6
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata qytetare-Samuraj


 • Adresa: Niko Fundali 18/50
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велс Фарго изврши серија отпуштања во последните недели по наводите дека некои од неговите вработени лажирале работа на тастатурата за да ја измамат фирмата да ...
сите 16 | | | веќе видена

Третиот најголем тур-оператор во Европа ги откажа сите патувања со датум на поаѓање на 6 јули 2024 година! Германската компанија FTI Touristik GmbH соопшти ...
| | веќе видена

Полјоделците од сите региони здружени во Националната мрежа на земјоделци на состанокот во Свети Николе заклучија дека откупната цена од 30 денари за килограм ...
сите 8 | | | веќе видена

Судејќи според приказните за туристите од Србија кои оваа сезона престојуваат во Ханиоти, за Грција ќе ни требаат „дебели“ паричници. Во еден ресторан за брза ...
сите 3 | | | веќе видена

Фондот на ПИО вчера објави важна информација за група повозрасни граѓани за еднократна помош. Ќе се обезбедат средства за исплата на еднократна помош на ...
сите 14 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj