Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Orë private (mësimi)
 • Orë private (gjuhe)
 • Qendra edukimi
 • Shkolla për matematikë
 • Shkolla për të rritur
 • Qendra Për Edukim Dhe Argëtim Të Fëmijëve
 • Trajnime
Повеќе филтриПомалку филтри

Orë private (mësimi) по градови

Gostivar Manastir Prilep Shkup Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Orë private (mësimi)

Cvetkoski Nikola


 • Adresa: Hristo Batanxhiev 96
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Gjermanisht, Matematikë


 • Adresa: Hristo Batanxhiev 80-2/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Institut Praktikum


 • Adresa: Ohridska 39/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 15:00

Jovanovska MarinaKimi-Petkovska Radica


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Shkup

Kimi-TrajankaKlubi arsimor Chunga lunga


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 36-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:00

Matematika-Llozanov Sashe


 • Adresa: Stevo Filipoviq 4-2/19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Matematikë


 • Adresa: Vlladimir Komarov 12/4-10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

Mapa

Првите два месеци од приредувањето, наградната игра МојДДВ #МојаНаграда дава одлични резултати. Доделени се 640 награди во вкупен износ од 9,1 милиони денари. ...
сите 11 | | | веќе видена

Три дрона на МВР се приземјени со одлука на поранешниот министер Оливер Спасовски откако со реорганизацијата на тајната служба и формирањето на УБК, леталата ...
сите 2 | | | веќе видена

Преку обуки и креирање вештини кај младите, до поголема вработеност на младата популација во земјава. Вклучувањето на бизнис-секторот во креирањето на тие ...
сите 25 | | | веќе видена

Од почетокот на годинава досега, на патиштата во полошкиот регион беа регистрирани неколку жртви и голем број на лица кој завршија со тешки телесни повреди, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj