Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube për aviacion
 • Klube për paragllajd
 • Trajnime
 • Aeroporte - sportive
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube për aviacion по градови

Kavadar Kumanovë Prilep Shkup Stip Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube për aviacion

Klubi i fluturimit- Luboten


 • Adresa: Borçe Koçovski 127
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10661 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero club


 • Adresa: Aerodromska p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero club Vitachevo


 • Adresa: Visheshnica 12
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero klub-Shtip


 • Adresa: Ilindeni 12
 • Vendi: Stip
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aero klub-Sportski Aerodrom Stenkovec


 • Adresa: Aeroporti sportiv Stenkovec 115-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10676 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonier


 • Adresa: Revolucioni i Tetori 32/13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10725 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hali Hc


 • Adresa: Bul.ASNOM 64-1/4
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub Foks/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paraglajding Klub-Delta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Општина Арачиново, која лани од Владата доби половина милион едвра неповратна помош, е единствената општина во Македонија која воопшто не наплаќа данок на ...
сите 29 | | | веќе видена

За денар до денар и половина се зголемуваат цените на нафтените деривати од ноќеска на полноќ, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика. Еуросупер ...
сите 68 | | | веќе видена

Како е можно десетици милиони евра да исчезнат од банката „преку ноќ“!? Како е воопшто возможно 73 отсто од кредитното портфолио на правните лица во банката да ...
сите 35 | | | веќе видена

Прогласувањето на неделата за неработен ден ќе предизвика финансиски загуби во одредени сектори, ќе ја намали продуктивноста и конкурентноста на компаниите и ...
сите 105 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj