Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
 • Tetovo
 • Veles
 • Kumanovo
 • Krusevo
 • Sveti Nikole
 • Kavadarci
 • Radovis
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Steak, grill & barbecue restaurants
 • Restaurants a - z
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Pizzerias - restaurants
 • Taverns
 • National Restaurants
 • Grill (Barbecue) Foods & Carry Out
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Butchers
 • Soups & Stews - Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Steak, grill & barbecue restaurants


3 Fenera mini


 • Address : ul.107 b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 23:00

Belojski Biser


 • Address : s.Beloviste
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 21:00

Derven


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7827 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Manastiri BT


 • Address : ul.120 br.73
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 22:00

Aleksandria


 • Address : Sotka Gorgioski 11
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

Andora


 • Address : Taka Berber 2
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7880 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Beti


 • Address : Goce Delcev 15
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

Biser


 • Address : Zelen pazar 18
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00 • Sun from 09:00 to 16:00

Cakar


 • Address : Alekso Demniev b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00 • Sat from 08:00 to 00:00

Cebren 2


 • Address : Ignat Atanasovski 54
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7906 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 16:00

Firma


 • Address : Vasko Karangeleski 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

Fortuna-2003


 • Address : Vera Popova 1
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7924 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

Fotka


 • Address : Helsinki 16-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon , Sun from 11:00 to 18:00 • Tue - Thu from 11:00 to 23:00 • Fri - Sat from 11:00 to 00:00

Map

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel