Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Prilep
 • Bitola
 • Ohrid
 • Strumica
 • Stip
 • Veles
 • Kicevo
 • Struga
 • Kumanovo
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Gostivar
 • Probistip
 • Gevgelija
 • Krusevo
 • Negotino
 • Berovo
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fast food restaurants
 • Pizzerias - restaurants
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Cafes
 • Food delivery
 • Food & Drinks (Beverage) Delivery Services
 • Restaurants A - Z
 • Grill (Barbecue) Foods & Carry Out
 • Coffee To Go
 • Taverns
 • Home-Cooking Restaurants
 • Catering
 • Burek
 • Bake Shops
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Salad Bar
 • Crepperies
 • Bakeries
 • Health & Diiet Food Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fast food restaurants


Burger King


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger Tajo


 • Address : Marshal Tito 54/12 lok.7
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger house


 • Address : Jane Sandanski 118
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cik Cik Up/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coffe Dini


 • Address : Dervish Cara 55
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daiti


 • Address : Marshal Tito b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Address : Nov trgovski centar lok.120
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Dini


 • Address : Marshal Tito 54-l
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner House


 • Address : Sane Sandanski 65/5
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner King/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner expres/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast Food Rida


 • Address : Ilindenska 6
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fast food Anis


 • Address : ul.101, s.Kamenjane 43
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana


 • Address : Skopski Pat, Palma Mol 8 kat 2
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Address : Abdul Frasheri (Radovan Conikj) 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green 2021/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gril time/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hot Doner


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Address : Boris Kidrich b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00 • Sat - Sun from 15:30 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KFC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 192 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 19 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel