Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Steak, grill & barbecue restaurants
 • Restaurants a - z
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Steak, grill & barbecue restaurants in Veles

Beti


 • Address : Goce Delcev 15
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9485 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cakar


 • Address : Alekso Demniev b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9484 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00 • Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dimce


 • Address : 8-mi Septemvri 55/19 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9485 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dimce


 • Address : Blagoj Gjorev b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9485 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
сите 14 | | | веќе видена

Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 10 | | | веќе видена

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 33 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel