Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Prilep
 • Veles
 • Kavadarci
 • Bitola
 • Stip
 • Kumanovo
 • Ohrid
 • Gevgelija
 • Makedonski Brod
 • Kocani
 • Tetovo
 • Bogdanci
 • Kicevo
 • Berovo
 • Vinica
 • Gostivar
 • Sveti Nikole
 • Mavrovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Taverns
 • Restaurants a - z
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Grill (barbecue) foods & carry out
 • Fast food restaurants
 • National Restaurants
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Corona Virus
 • Police Hour - Delivery Of Food And Grosery
 • Catering
 • Pizzerias - Restaurants
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Restaurants - Bistros
 • Restaurants - Turkish
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Home Is Home - Tourist Arrangements
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Taverns


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Gostilnica DM


 • Address : Orce Nikolov 136
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 12:00 to 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Lezet


 • Address : Blagoja Toska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Merak


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 29
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restaurant Bachilo


 • Address : Popova Shapka
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7814 км
 • Working Hours: Fri - Sat from 14:00 to 23:00 • Sun from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sim-Pe


 • Address : s.Janchishte
 • Place: Tetovo

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

10-ka Desetka


 • Address : Strasho Pindzhur 15
 • Place: Negotino

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4 Angeli


 • Address : Ivan Agovski 14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

60-ka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

62 Tocko


 • Address : Brakja Miladinovi b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aj po edna


 • Address : Ilindenska 16-b
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajhan Ais


 • Address : Petre Prlichko 3-a
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 13:00

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Altan


 • Address : Vasil Gjorgov 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antica


 • Address : Debarca 53
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00 • Sat from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avanati in Kisela


 • Address : Car Samoil 2
 • Place: Prilep

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajka


 • Address : Aleksandar Urdarevski 9 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bakule


 • Address : Naum Ohridski, s.Peshtani 27-a
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BarikCategories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bekce


 • Address : Gisho Donev 4
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7925 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 18:00 to 00:00 • Sat from 18:00 to 01:00

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel bunar


 • Address : bul.Ilinden b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big Burger


 • Address : Rudnichka b.b.
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljana


 • Address : Marshal Tito 9
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7869 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

Categories:

taverns

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 700 милиони евра приходи за 2021 година и над 25 милиони евра профит за само 8 супермаркети. На оваа тема вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 ...
сите 85 | | | веќе видена

Стапката на инфлација во Велика Британија , во април, достигна највисоко ниво во последните 40 години. Ваквата состојба, финансиски експерти ја објаснуваат со ...
сите 45 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Џевдет Хајредини се сомнева во најавите на Владата дека со новото прекројување на буџетката каса во целост ќе се ублажат ...
сите 23 | | | веќе видена

НЛБ Банка Скопје во соработка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) воведува наменски кредити за енергетска ефикасност, односно Зелена кредитна линија ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel