Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Steak, grill & barbecue restaurants
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
 • Kebab grill traditional restaurants
 • Soups & stews - restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Steak, grill & barbecue restaurants in Bitola

Cebren 2


 • Address : Ignat Atanasovski 54
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glamur


 • Address : s.Dihovo b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Sturecot


 • Address : Karpos 1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leskovacka Skara


 • Address : Ruzveltova 32-A
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nade-MItko


 • Address : Zaharija Sumljanska b.b. (Prilepska)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Niko


 • Address : Goce Delcev 36
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7486 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paparaci


 • Address : bul.1-vi Maj 268
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Putnik


 • Address : Makedonski Gemidzii b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toma


 • Address : Ohridska 311
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajce Bezisten


 • Address : Stolarska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zezo


 • Address : Zaharija Sumljanska b.b. (Prilepska)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel