Пребарувањето е оптимизирано за Mavrovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Struga
 • Radovis
 • Probistip
 • Stip
 • Kavadarci
 • Mavrovo
 • Veles
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
 • Cafes
 • Swimming pools
 • Tennis courts
 • Sports centres & gymnasiums
 • Football Clubs
 • Restaurants A - Z
 • Indoor Footbal - Courts
 • Hotels
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Tennis Clubs
 • Aqua Parks
 • Basketball Clubs
 • Aerobics
 • Children'S Game Centres, Entertainment & Nursing
 • Karate Clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts


Sport Klub J.B.Tito/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zare Lazarevski Ski centar Mavrovo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adventure Park


 • Address : bul.Ilinden 168
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademija Pavlovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion


 • Address : 2-ra Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion Forever


 • Address : Kemal Sejfula 7-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua Bella Resort


 • Address : Bregalnichka b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backyard (Bekjard)


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljanini izvori


 • Address : bul.Turistichka B-1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CD Club Maki


 • Address : Lazar Lichenoski 31-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Car Samoil


 • Address : Kocho Racin b.b.
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Derbi


 • Address : ul.22, s.Stajkovci br.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Forma Vita


 • Address : Goce Delchev 11
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska plaza Parl


 • Address : Gradski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Dion


 • Address : Joska Jordanoski 1-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igraliste na pesok za odbojka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden 1903/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По петнаесетина години поминати во осигурителниот сектор во земјава, од кои дванаесет на главна извршна позиција, Вилма Учета Дузлевска заминува од кормилото ...
сите 16 | | | веќе видена

Б92, објави анализа за своите граѓаните кои патуваат кон Грција или другите земји,а минуваат низ Македонија, за тоа каде им е најевтино да наточат гориво. ...
сите 25 | | | веќе видена

Македонските граѓани прават манџи со домашно свинско месо, а производителите на салами мора да го увезуваат. Во моментот, според Слободан Кутревски, генерален ...
сите 4 | | | веќе видена

Гeрманија започнува програма која ќе стави на располагање десетици милијарди евра за компаниите кои се соочуваат со значителни трошоци за енергија, во обид да ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel