Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Stadiums по градови

Kocani Kratovo Prilep Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stadiums

National arena Toshe Proeski


 • Address : Gradski Park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 00:00

Categories:

stadiums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Delcev


 • Address : Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Пауза Пон-Саб 12-15ч

Categories:

stadiums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mantov NikolaCategories:

stadiums

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sileks


 • Address : Goce Delcev 70
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7470 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пензионерите со јануарската пензија ќе добиваат поголема пензија по основ на усогласување на пензијата со порастот на трошоците за живот кои во второто ...
сите 41 | | | веќе видена

Партијата Левица поденсе иницијатива до Уставниот суд за поведување на постапка за оценување на уставноста и поништување на Законот за решавање на спорот ...
сите 5 | | | веќе видена

Владата соопшти дека оваа година повторно ќе биде објавен јавен повик за надоместување до 50 отсто од трошоците за вграден уред за погон на ТНГ, метан или друг ...
сите 81 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 31 | | | веќе видена

Германската компанија „Ипротекс“ и Дирекцијата за технолошко индустриски зони потпишаа договорот за државна поддршка, со кој оваа германска компанија, дел од ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel