Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
 • Cafes
 • Indoor footbal - courts
 • Children's game centres, entertainment & nursing
 • Football clubs
 • Basketball Clubs
 • Swimming Pools
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
 • Aerobics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts in Skopje

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transport6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

SC Vardar


 • Address : Mirce Acev 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri - Sat from 17:00 to 21:30 • Tue , Thu from 16:30 to 21:30

SC Vardar is located in the strict center of Skopje in the office building of the parking garage Razlovo uprising karachi TC Soravia and Rabotnicki univeritet Koco Racin.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536130136_59.jpg?t=true&w=300&h=300

Albion


 • Address : Kemal Sejfula b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backyard (Bekjard)


 • Address : Dimitrije Chupovski 25 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CD Club Maki


 • Address : Lazar Licenoski 31-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradska plaza Parl


 • Address : Gardski park b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mondano


 • Address : Dimitrije Cupovski 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olympic Pool Centar (Olimpiski bazen Centar)


 • Address : bul.Koco Racin 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport cafe


 • Address : Venijamin Macukovski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sports centre Novo Lisice (Sportski centar Novo Lisice)


 • Address : bul.V.S.Bato 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sportsko kacuvacki stadion Karpos


 • Address : bul.Ilinden b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Сите приватни компании кои ќе вработат лица од етничките заедници во земјава ќе добијат финансиска поддршка, вели министерот за економија Бектеши. Посочува ...
сите 130 | | | веќе видена

По дефиниција аеросол претставува „суспензија на фини цврсти честички или течни капки во воздухот или друг гас“, додека чад е „збир на честички и гасови што се ...
сите 9 | | | веќе видена

Градежната компанија „Бетон-Штип“, застапувана од стечајниот управник Живко Калков, до Основниот суд Скопје- 2 поднела барање за поведување на стечајна ...
сите 13 | | | веќе видена

Подното греење е одржлив и економичен систем за греење, но има многу заблуди за тоа како работи. Време е да ги разоткриеме митовите и да ви покажеме зошто овој ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel