Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Basketball clubs
 • Sport centres, facilities, fields, playgrounds & courts
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Basketball clubs

Ljuboten


 • Address : Ivo Lola Ribar 193
 • Place: Tetovo

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademija basket


 • Address : Pushkinova 7-3/31
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Basket Dino


 • Address : Dimitar Vlahov 89
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7496 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Basketball club MVP


 • Address : bul.V.S.Bato 21/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feni Industry (Feni Industri)Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

K.K Ovce Pole-Basket


 • Address : Kuzman Kapidan 6
 • Place: Sveti Nikole

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK Mladost


 • Address : Stiv Naumov 116
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KK RabotnickiCategories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT Skopje Aerodrom


 • Address : bul.Jane Sandanski 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mkk Feni


 • Address : s.Vozarci
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladinec


 • Address : Kiro Krstevski 5/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PanteriCategories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro basket 2019


 • Address : Ilo Kostov 37-1/1
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Student-Women (Student-zeni)


 • Address : bul.Jane Sandanski 63/12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tim Arena


 • Address : Stojan Milevski b.b.
 • Place: Stip

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardar Apave


 • Address : Lazar Lichenoski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodno sans


 • Address : Slavejko Arsov 17-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

basketball clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски на панелот посветен на теми од енергетиката на Конференцијата што се одржа по повод една година од работењето ...
сите 109 | | | веќе видена

Согласно договорот помеѓу „Макпетрол“ АД Скопје и „Гаспром експорт“, како и движењето на цената на природниот гас на светските берзи, „Макпетрол“ АД Скопје ги ...
сите 59 | | | веќе видена

Тимот на Генерали Инвестментс подготви резиме за актуелните настани кои влијаат врз пазарите на капитал. Јануари е знак на позитивни вести и надеж за ...
сите 28 | | | веќе видена

Полека но сигурно растат каматните стапки. Поскапуваат и кредитите, а за волја на вистината, стануваат поатрактивни и депозитите. Народна банка ги објави ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel