Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Concert halls
 • Cultural centres
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Concert halls

Congress Center Aleksandar Makedonski-Univerzalna Sala (Kongresen Centar Aleksandar Makedonski-Universal Hall)


 • Address : bul.Partizanski Odredi б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cultural Informative Center (KIC) (Kulturno Informativen Centar (KIC))


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Mosha Pijade) б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom na ARM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MCC-Youth Cultural Center (MKC-Mladinski kulturen centar)


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 15, п.фах 690
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon 19,19


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Mosha Pijade) б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414743981_81.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Сојузот на синдикатите на Македонија повикува и организира протест, со цел, како што велат, за заштита на економските и социјалните права на своите членови и ...
сите 12 | | | веќе видена

Последната сезона на извештаите не покажа никакво забавување на трошењето на банките за нови технологии. Реалноста е дека голем дел од оваа инвестиција нема да ...
сите 42 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel