Пребарувањето е оптимизирано за Kicevo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Archery - clubs
 • Arms, guns & ammunition - retail
 • Binoculars & telescopes
 • Hunting & fishing equipment & supplies (outdoor sports & recreation)
 • Fishing equipment & supplies
 • Rifle & Pistol Ranges
 • Camping, Outdoor & Backpacking - Equipment & Supplies
 • Pyrotechnics
 • Arms Maintenance & Repair (Guns)
Повеќе филтриПомалку филтри

Archery - clubs по градови

Kicevo Skopje Stip Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Archery - clubs

Stratilat


 • Address : s.Kozica
 • Place: Kicevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Archery club Strelec


 • Address : Hristo Batandziev 15/1-13 (Socijalisticka Zora)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

Categories:

archery - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsenal


 • Address : Marsal Tito 107
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Association for recreational sport shooting (Zdruzenie za sportsko rekreativno strelastvo)


 • Address : Lazar Licenovski 31, SRC Kale
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strelacki klub Centar


 • Address : Dimitrije Cupovski b.b. (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

Categories:

archery - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strelec


 • Address : Goce Delcev 87
 • Place: Stip

Categories:

archery - clubs

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По забелешките на угостителите и туристичките работници кои велат дека понудените мерки со шестиот пакт не се мерки што тие ги побарале и најавуваат дека ќе ...
сите 177 | | | веќе видена

Пандемијата со Ковид 19 го разниша рангирањето на најголемите економии во светот, туркајќи многу земји во најлоша економска рецесија во поновата историја. САД, ...
сите 44 | | | веќе видена

Токму кога помисливме дека криптовалутите се движат исклучиво нагоре и немаа намера да „забават“, падот на биткоинот и другите дигитални валути не потсети ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel