Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aerobics
 • Fitness centres, health clubs & gyms
 • Yoga
 • Dancing schools
 • Ballet schools
 • Dance Groups (Dance Companies)
 • Massage Salons
 • Sport Centres, Facilities, Fields, Playgrounds & Courts
 • Saunas
 • Gymnastics - Clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Aerobics по градови

Bitola Prilep Skopje Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Aerobics

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Atleta 2003


 • Address : bul.K.J.Pitu 24-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 22:00 • Sun from 17:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir & Brankica


 • Address : Gjorce Petrov 7-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 17:00 to 22:00 • Sat from 10:00 to 14:00 • Sun from 18:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branimir & Brankica


 • Address : Vasil Gjorgov
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Jasmina Pluncevik-Gligoroska


 • Address : bul.Jane Sandanski 87-1/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 17:00 to 22:00

Categories:

aerobics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eat the beat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Famefit


 • Address : bul.Jane Sandanski 1-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit life


 • Address : Nevena Georgieva-Dunja 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 17:00 to 21:00 • Tue , Thu from 18:00 to 21:00

Categories:

aerobics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fit one


 • Address : Venijamin Macukovski 20-3/13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitnes stanica - Olimpiski


 • Address : bul.Koco Racin 33
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 15:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden fitness


 • Address : Dimo Hadzi Dimov 69
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keti Fit


 • Address : Nikola Rusinovski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Categories:

aerobics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KinetoArt


 • Address : Orce Nikolov 164-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Life Vital


 • Address : Panko Brasnarov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Magnus


 • Address : Anton Popov 1 lok.1 (Ognjan Prica)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon , Thu , Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marbal


 • Address : ul.1732 br.4-a/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metoda


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Tri Biseri
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

Categories:

aerobics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mix Aerobik Elena M


 • Address : Dositej Obradovic 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

aerobics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mix Aerobik i Fitnes


 • Address : Makedonija b.b., Dom na ARM
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pole People (Пол Пипл)


 • Address : Sava Kovacevik 47
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 17:30 to 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 49 | | | веќе видена

Владата, на вчерашната 25-та седница, донесе одлука да го предложи на усвојување во Собранието Предлогот законот за изменување и дополнување на Законот за ...
сите 64 | | | веќе видена

Животот и духот на Ново маало во старото Скопје и уникатната приказна за вистинскиот лик со измислено име, Ангел Тотевски или Шуре Катиљ, кој од уличен тепач ...
сите 11 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel