Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Struga
 • Strumica
 • Bitola
 • Kicevo
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Ohrid
 • Kocani
 • Veles
 • Stip
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Vinica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Plastering contractors
 • Construction companies
 • Construction materials & supplies
 • Painting services
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Construction Insulation Materials
 • Plastering
 • Construction - Finishing Works
 • Interior Decorators & Designers
 • Thermoinsulation
 • Plaster & Plastering Works
 • Vynil Doors & Windows
 • Doors & Windows - Metal
 • Insulation Materials Dealers
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Roofing Contractors
 • Plumbing Equipment, Parts & Supplies
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Fences - Manufacturers & Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Stucco, exterior coating & facades contractors


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Alfa import


 • Address : Istochna Industriska zona б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Alpha Import is a company whose main business is import, sale and distribution of wholesale high quality building materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

Pofix


 • Address : Dereboj б.б., п.фах 39
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 14:00

PO FIX is a modern factory which produces high-quality materials in the construction sector.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300

Lepenec


 • Address : ul.1 s.Nikishtani 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

Изведба на високо-фасадни проекти со најразлични дизајни.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630569990_99.png?t=true&w=300&h=300

ASE fix company


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba gips


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7828 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beko Fix


 • Address : s.Kopachindol
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7834 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta Gips


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bujo Ag


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cara Skele AG


 • Address : s.Dolno Palchishte
 • Place: Tetovo

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571302624_19.png?t=true&w=300&h=300

DAXOROL Putze + Farben


 • Address : V.S.Bato б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 18:00

DAXOROL was founded in 1960 and is synonymous in the field of quality products in construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/93961b96eea41b8b73f584ac7d87bd36.jpg?t=true&w=300&h=300

Deko as/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekor Fix


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elegant Kompani


 • Address : V.S.Bato б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ensa gips


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Thu from 07:00 to 18:00 • Sat - Sun from 00:00 to 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1544693323_84.png?t=true&w=300&h=300

Erjoni


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-gips fix


 • Address : Ivo Lola Ribar 208
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fasada


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitim Company


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flori Dekor Plus


 • Address : s.Prshovce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gleto Fix


 • Address : s.Strimnica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

АД ЕСМ соопшти дека одлуката на Владата во однос на препорачана цена и количини на електрична енергија со кои компанијата треба да се јави на тендерот на ЕВН ...
сите 111 | | | веќе видена

Според нив, понудата што ЕСМ треба да ја даде кон универзалниот снабдувач ЕВН Хоум ќе биде на ниво што нема да предизвика некое значително зголемување на ...
сите 245 | | | веќе видена

– Финтек-секторот сѐ побрзо се шири во индустријата на плаќањата, којашто бара нови начини за намалување на трошоците, за зголемување на безбедноста и за ...
сите 58 | | | веќе видена

Благодарение на решението што го нуди BtoBet, кое е фокусирано на самиот играч и прилагодено за сите канали, успешно ги задоволивме потребите на нашите ...
сите 8 | | | веќе видена

Девизниот курс на денарот е стабилен и нема промени во неговото ниво, велат од централната банка.– Во објавите се прави забуна помеѓу курсната листа за вршење ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel