Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Kumanovo
 • Veles
 • Bitola
 • Strumica
 • Struga
 • Stip
 • Kavadarci
 • Negotino
 • Gevgelija
 • Radovis
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Painting services
 • Plastering contractors
 • Stucco, exterior coating & facades contractors
 • Construction - finishing works
 • Construction companies
 • Interior Decorators & Designers
 • Plastering
 • Plumbing Service & Repair
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Electrical Equipment
 • Construction Materials & Supplies
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Roofing Contractors
 • Housecleaning, Office Building & Industrial Cleaning Services
 • Plaster & Plastering Works
 • Electric Installation (Wire & Cable)
 • Residential And Business Facilities - Management And Maintenance
 • District Heating Utility Companies
 • Architectural Services
 • Laminates Flooring
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Painting services


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Ingres


 • Address : bul.K.J.Pitu 24/15 Мезанин
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616058364_82.png?t=true&w=300&h=300
6 days a week

MF Gjole


 • Address : Serdarot, nas.Drachevo 102
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504600418_51.jpg?t=true&w=300&h=300

Profi Dizajn


 • Address : ul.8, nas.Ilinden 156-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Profi Design started with the vision to facilitate the conditions and work of painting, plaster and facades for residential and commercial buildings, for homeowners and business owners.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630937604_88.jpg?t=true&w=300&h=300

AdEg Design


 • Address : Dizonska 9
 • Place: Skopje

Работиме изведба на фасади, ѕидни декоративни панели и молеро-фарбарски услуги.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638367707_15.png?t=true&w=300&h=300

Asa construction


 • Address : Marshal Tito лок.24/КБ-5
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granol & As


 • Address : s.Dzhepchishte
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imbe


 • Address : Drenovec, s.Poroj 24
 • Place: Tetovo

IMBE Gips е градежна компанија која уште од 2015 година во градежништвото создава решенија за сите станбени и деловни објекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630570980_14.png?t=true&w=300&h=300

Iso-term


 • Address : s.Slatino
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luta-Dekor


 • Address : Lenin 119-а
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Alj Dekor Plus


 • Address : s.Dzepcishte
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reno-gips


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

8-mi September


 • Address : s.Radovo 66
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7977 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aktiva+JJO


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo 30-2/52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 16:00

074 605 712

070 462 552

02 5 517 932

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1634131182_15.jpg?t=true&w=300&h=300

Akustika & co


 • Address : Nikola Parapunov 460
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andoteh


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 12-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1456565487_53.png?t=true&w=300&h=300

Art Engineering


 • Address : Ivan Agovski 14-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata stil company


 • Address : Gorno Lisiche 186
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babuna-komerc 2001/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Banevi


 • Address : Mile Kipra 4
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baze-M komerc


 • Address : Franjo Kluz 11-б
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Be Decor


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 60-а
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Besmir


 • Address : s.Raven
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi-kom engineering


 • Address : Lavchanska korija 45-а
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Богатството на 10-те најбогати луѓе во светот се зголемило повеќе од двојно од почетокот на пандемијата на коронавирусот, соопшти британската добротворна ...
сите 15 | | | веќе видена

Претседателот на партијата на пензионери Илија Николовски , во изјава за „Слободен печат“ тврди дека пензионерите може да очекуваат и дополнително зголемување ...
сите 46 | | | веќе видена

Кинескиот претседател Си Џинпинг ги повика земјите ширум светот да ги обезбедат глобалните синџири на снабдување и да спречат инфлациски шокови додека вториот ...
сите 53 | | | веќе видена

Цените на становите во ЕУ во третиот квартал лани пораснале за 9,2 отсто во однос на истиот период претходната година, што е најголем раст во изминатите 15 ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel